RENAULT CAPTUR

Korzystaj z życia po swojemu

Renault Captur

Już od 799 zł brutto / mies. (RRSO 11,09%) w kredycie Easy Box

Zyskaj 6 000 zł w specjalnej ofercie.

Ubezpieczenie 1,9% przy wyborze finansowania Mobilize Financial Services.

 

zapytaj o ofertę

dostępne od ręki

captur.webp

personalizacja

Stwórz samochód swoich marzeń


Wyróżnij się! Renault CAPTUR to mistrz personalizacji, zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz.

cap-1.webp

Na zewnątrz...


Dwukolorowe nadwozie, osłony podwozia z przodu i z tyłu, kolorowe detale ozdobne – spersonalizuj swojego CAPTURA i pokaż charakter.

cap-2.webp

... jak i wewnątrz


Pakiety personalizacji wnętrza i wybór tapicerek dają Ci niezliczone możliwości stworzenia wnętrza.

cap-3.webp

MULTI-SENSE czyli jeszcze więcej


3 tryby jazdy (Eco, Sport, MySense),  8 trybów oświetlenia wnętrza... Spersonalizuj swoje Renault CAPTUR w zależności od nastroju dzięki systemowi MULTI-SENSE.

wyposażenie

Poczuj moc wrażeń


CAPTUR dostosuje się do Twoich potrzeb, dzięki nowoczesnym i intuicyjnym technologiom,
personalizowanemu wnętrzu i wyjątkowym możliwościom konfiguracji.

cap-4.webp

Innowacyjne technologie


Aby zwiększyć komfort i bezpieczeństwo, CAPTUR został wyposażony w innowacyjne technologie z najwyższej półki, otwierające drogę do autonomicznej jazdy. Jedź bez obaw!

cap-5.webp

Zgodnie z Twoimi potrzebami


Kokipt high-tech otwierany, przeszklony dach, przestronne wnętrze, największy bagażnik w swojej klasie (536l), przesuwna tylna kanapa oraz liczne schowki – Renault CAPTUR dopasuje się do Twoich codziennych obowiązków.

Zysk 6000 zł dla modelu Renault Captur wyprodukowanego w 2024 roku. Oferta obowiązuje dla modelu Renault Captur we wszystkich wersjach wyposażenia. Oferta obowiązuje do 30.06.2024 r. Dostępność pojazdu może się różnić w zależności od dostępności w salonie. RRSO dla Kredytu Renault Easy Box wynosi 11,09% dla następującego reprezentatywnego przykładu: cena auta 85 500 zł, okres 25 miesięcy, wpłata własna 16 986,75 zł (w tym dopłata Importera 6 000 zł), oprocentowanie stałe nominalne w skali roku 6,99%, finansowane: prowizja bankowa: 2 740,53 zł i ubezpieczenie kredytobiorcy: 2 137,61 zł. Miesięczna rata kredytowa 798,69 zł. Ostatnia rata 63 859,95 zł. Całkowita kwota kredytu: 68 513,25 zł. Całkowita kwota do zapłaty: 83 028,47 zł. Stan na dzień 03.04.2024 r. Kredyt oferowany jest przez RCI Banque S.A. Oddział w Polsce (Mobilize Financial Services) i dostępny u pośredników kredytowych wykonujących czynności faktyczne związane z zawieraniem umów kredytowych na podstawie umowy z RCI Banque S.A. Oddział w Polsce z siedzibą w Warszawie. Mobilize Financial Services to marka handlowa dla RCI Banque S.A. Oddział w Polsce i RCI Leasing Polska Sp. z o.o.  Roczny pakiet ubezpieczeniowy (AC, OC, NW, Assistance) w cenie 1,9% wartości samochodu w Programie RENAULT-PZU, RENAULT- ERGO HESTIA, RENAULT-ALLIANZ, RENAULT-WARTA dla pojazdów osobowych marki Renault. Promocyjne ubezpieczenie dostępne jest przy skorzystaniu z oferty finansowania oferowanej przez Mobilize Financial Services (marka handlowa dla RCI Banque S.A. Oddział w Polsce i RCI Leasing Polska Sp. z o.o.) i skierowane jest do Klientów Indywidualnych oraz Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Do ceny mogą zastać naliczone ewentualne zwyżki z tytułu użytkowania pojazdu.